KILKA SŁÓW O NAS

O NAS KAPTAN FOOD

Kaptan Food Service Sp. z o.o. Sp.k.

Zdajemy sobie sprawę, że aby nasze produkty były najwyższej jakości, musimy dbać o to, aby sprzęt którego używamy był nowoczesny. Dlatego też, nasza siedziba znajduje się w nowym magazynie, który pozwala na ciągły rozwój firmy.

Follow us

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, co u nas słychać, wejdź w zakładkę ,,Aktualności” na naszej stronie. Zapraszamy

Kaptan Food

Hurtownia gastronomiczna

Kaptan Food Service Sp. z o.o. Sp.k. została założona przez pasjonatów swojej pracy – ekipę, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Jesteśmy hurtownią wyrobów z mięsa i zajmujemy się dystrybucją kebabu. Posiadamy szeroką ofertę produktów niezbędnych przy prowadzeniu restauracji lub lokali typu fast food. Znajdują się w niej zarówno produkty świeże, jak i mrożone: frytki, mięso kebab, sosy sambal do kebaba, jogurty, napoje ayran oraz importowane przyprawy i herbaty. Ponadto oferujemy unikalny chleb turecki i pitę arabską oraz wiele innych składników kierowanych do małej gastronomii.

Poza dystrybucją artykułów spożywczych proponujemy zaopatrzenie lokali gastronomicznych w drobny sprzęt oraz profesjonalne urządzenia niezbędne do wytwarzania kebabu.

Działalność naszej firmy charakteryzuje się bardzo wysoką jakością sprzedawanych produktów, ponieważ przywiązujemy do niej szczególną wagę. Naszym celem jest spełnienie wymagań i oczekiwań klienta, którego stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jesteśmy ukierunkowani na jak najlepszą obsługę oraz szybkość realizacji zamówień.

KILKA SŁÓW O NAS

Nasz Zespół

Spotkaj się z naszym wspaniałym zespołem
avatar

Pan Emre

Dyrektor Generalny

Pan Senol

Dyrektor Finansowy

Pan Enes

Asystent Dyrektora

Pani Anita

Zamówienia

Pani Julia

Administrator biura
avatar6_big@2x

Pan Rafal

Logistyka
avatar2_big@2x

Pan Aydin

Kierownik Magazynu Katowice
Kaptan Food Service

Pracujemy nad każdym aspektem jakości i dobrego jedzenia

2012
ROK ZAŁOŻENIA
2000
ZADOWOLENI KLIENCI
190
FIRMA PRACUJE Z NAMI
2
BIURA
28
CZŁONKOWIE DRUŻYNY
200
Codzienna dostawa

Film promocyjny naszej firmy

Kaptan Food

Produkty

Kaptan Food