KILKA SŁÓW O NAS

O NAS KAPTAN FOOD

Kaptan Food Service Sp. z o.o.

Zdajemy sobie sprawę, że aby nasze produkty były najwyższej jakości, musimy dbać o to, aby sprzęt którego używamy był nowoczesny. Dlatego też, nasza siedziba znajduje się w nowym magazynie, który pozwala na ciągły rozwój firmy.

Follow us

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, co u nas słychać, wejdź w zakładkę ,,Aktualności” na naszej stronie. Zapraszamy

Kaptan Food

Hurtownia gastronomiczna

Kaptan Food Service Sp. z o.o.  została założona przez pasjonatów swojej pracy – ekipę, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Jesteśmy hurtownią wyrobów z mięsa i zajmujemy się dystrybucją kebabu. Posiadamy szeroką ofertę produktów niezbędnych przy prowadzeniu restauracji lub lokali typu fast food. Znajdują się w niej zarówno produkty świeże, jak i mrożone: frytki, mięso kebab, sosy sambal do kebaba, jogurty, napoje ayran oraz importowane przyprawy i herbaty. Ponadto oferujemy unikalny chleb turecki i pitę arabską oraz wiele innych składników kierowanych do małej gastronomii.

Poza dystrybucją artykułów spożywczych proponujemy zaopatrzenie lokali gastronomicznych w drobny sprzęt oraz profesjonalne urządzenia niezbędne do wytwarzania kebabu.

Działalność naszej firmy charakteryzuje się bardzo wysoką jakością sprzedawanych produktów, ponieważ przywiązujemy do niej szczególną wagę. Naszym celem jest spełnienie wymagań i oczekiwań klienta, którego stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jesteśmy ukierunkowani na jak najlepszą obsługę oraz szybkość realizacji zamówień.

KILKA SŁÓW O NAS

Nasz Zespół

Spotkaj się z naszym wspaniałym zespołem

Pan Emre

Dyrektor Generalny

Pan Senol

Dyrektor Finansowy

Pan Enes

Asystent Dyrektora

Pani Anita

Zamówienia

Pani Julia

Administrator biura

Pan Rafal

Logistyka

Magazin

Pan Aydin

Kierownik Magazynu Katowice
Kaptan Food Service

Pracujemy nad każdym aspektem jakości i dobrego jedzenia

2012
ROK ZAŁOŻENIA
2000
ZADOWOLENI KLIENCI
190
FIRMA PRACUJE Z NAMI
2
BIURA
28
CZŁONKOWIE DRUŻYNY
200
Codzienna dostawa

Film promocyjny naszej firmy

Kaptan Food

Produkty

Kaptan Food